Vítejte můžete se přihlásit nebo registrovat.

Vážení zákazníci,

vítejte na stránkách Opticus.cz!

V našem internetovém obchodě najdete vše co se týká optických pomůcek ať už pro zrakově postižené, tak i pro osoby využívající optické pomůcky při své profesi. Nejsme žádným nováčkem na trhu, naopak jsme spolehlivým prodejcem lup a dodávame výrobky špičkové kvality. Sortiment nabízeného zboží pochází od kvalitních, zkušených a prověřených dodavatelů na světovém trhu.

Naší prioritou je spokojenost zákazníků, tudíž individuální a profesionální přístup je pro nás samozřejmostí. K našim spokojeným zákazníkům patří mnoho velkých a středních firem, ale nesmíme opomenout i spokojené jednotlivce z řad lékařů, průmyslových či kosmetických odborníků. Uvědomujeme si, že zákazníci potřebují maximální komfort, a proto pro ně děláme naprosté maximum, abychom jim vyšli vstříc. 

Pokud si nevíte rady, jsme schopni Vám pomoci s výběrem pro Vás optimální optické pomůcky. Navíc dokážeme zajistit zvláštní výběr pomůcek se spoluúčastí zdravotní pojišťovny.  

Věříme, že Vás náš internetový obchod zaujme, a že si z našeho sortimentu vyberete zboží, které bude dokonale vyhovovat Vašim potřebám. Rádi však uvítáme jakékoliv postřehy, přípomínky či nápady týkající se sortimentu, jeho kvality či možnosti navázání spolupráce. 

Přejeme Vám příjemné nakupování!

 

Za tým Opticus.cz: 

Alexandr Zlesák

payment methods
Spravuje PixWare.cz
Opticus © 2019